Насіння гарбуза багаті білком, клітковиною, залізом, міддю, магнієм, марганцем і фосфором, а також такими аміно-кислотами як аргінін і глутамінова кислота.
Йогурт з гарбуза
Насіння гарбуза

Новини

Можливо, в майбутньому електрику для мобільних мереж в Африці буде вироблятися за допомогою олії з гарбузового насіння і пальмового замість традиційного палива, повідомляє Reuters.
Доброякісна пухлина (аденома) передміхурової залози, на жаль, не рідкісний гість чоловіків, яким під 50.І не всі з них здатні одержати адекватне лікування, або через дорожнечу потрібних ліків, або через відсутність поруч фахівців.
Киянка 27-річна Валентина два роки не могла вилікувати алергічний висип на руках.

Питання та відповіді

Куди можна додавати насіння гарбуза?
Як в кулінарії використовуються гарбузове насіння?
Чим корисні насіння тики?


Йогурт з гарбуза

Медовий йогурт з морквою і насінням

Опис: десерти

Інгредієнти: 400 г молодої моркви

1 ст л меду (апельсинового або іншого)

250 г цільного йогурту

гарбузове насіння

Інструкції: 1.У киплячій воді відварити 400 г дрібної солодкої моркви, злити і зробити пюре в кухонному комбайні.Додати 1 ст л меду і дати охолонути.

2.Заповнити морквою стакан, перемежовуючи з шарами йогурту.Зверху посипати насінням і подавати з печивом.Насіння гарбуза

Статті

Розбираємося з педіатром, не підхопив ваша дитина паразитів на вулиці Найпопулярніша нині тема для обговорення у матусь у нашому дворі - яку заразу можна підхопити в пісочниці.
Прикладайте гарбузовий м'якуш до ран, їжте кашу при гастриті, а гарбузове насіння при простатиті.
Гарбуз є цінним джерелом калію і вельми корисна особам з підвищеним кров'яним тиском, однак вона протипоказана нирковим хворим.
Йогурт з гарбуза