На відміну від багатьох ліків, насіння гарбуза нетоксичні і не викликають побічних ефектів, і їх можна без побоювань застосовувати як глистогінний засіб не тільки дорослим, але й дітям.
Харчування при простатиті
Рекомендованнi чаи при простатитi

Новини

Прикладайте гарбузовий м'якуш до ран, їжте кашу при гастриті, а гарбузове насіння при простатиті.
Гарбузове насіння все частіше опиняються в полі наукового інтересу дослідників.
Доброякісна пухлина (аденома) передміхурової залози, на жаль, не рідкісний гість чоловіків, яким під 50.І не всі з них здатні одержати адекватне лікування, або через дорожнечу потрібних ліків, або через відсутність поруч фахівців.

Питання та відповіді

Для чого їдять гарбузове насіння?
Як в кулінарії використовуються гарбузове насіння?
Куди можна додавати насіння гарбуза?


Тетяна павлівна Радіонова

При простатиті їдять гарбузове насіння

"Працюю водієм маршрутки.Робота нервова, постійні протяги.


При простатиті їдять гарбузове насіння

"Працюю водієм маршрутки.Робота нервова, постійні протяги.А тут ще цей простатит! Бігаю по маленькому кожну годину, а в туалет ходжу ледве-ледве.Як мужик я останнім часом взагалі ніякий, а мені всього 38 років.Тетяна Павлівна, заради Бога, допоможіть чим-то ".

До.Мисник із міста Кіровоград

- Простатит - це запалення передміхурової залози, розташованої між прямою кишкою і сечостатевої сферою.У здоровому стані розмір залози становить 2 на 2 сантиметри.При запаленні вона росте, деформується і тисне на сусідні органи.Це викликає біль і неприємні відчуття.Аденома передміхурової залози - це не злоякісна пухлина на ній, - пояснює українська травниця Тетяна Радіонова.Вона багато років допомагає чоловікам з цією поширеною проблемою.Травниця робить ліки з трав і кореня.У препарати входять більше 15 найменувань рослин.Рецепти почала збирати ще її бабуся.З дієтами і мазями, які необхідно вводити на ніч ватним тампоном або турундой в задній прохід, рослинні ліки дають результати.

- Зверніть увагу на харчування.Виключіть гостре, алкоголь, не зловживайте смаженою, жирною їжею.При простатитах корисно вживати кисломолочні продукти, супи та каші, цибуля, гарбузове насіння, пити чай з молоком.Більше ходіть пішки, на ніч не пийте багато рідини.Ноги і поперек тримайте в теплі.

Тетяна Павлівна радить не зволікати з лікуванням, а почати його одразу ж як відчуєте важкість і біль в яєчках, паху, сідницях, різі при сечовипусканні, помітите, що воно неповне або прискорене.Після курсу травотерапіі біль поступово відходить.Зазвичай чоловіки паралельно приймають "Еліксир молодості "Радіонової, який відновлює статеву функцію.

"Хочу подякувати Тетяні Павлівні за її рецепти.возився з простатитом декілька років.Працюю на цвинтарі копачів.Потію, фуфайка задирається, спина гола, ноги, сирі.Заробив простатит і промучився з ним кілька років.А тепер ось уже півроку як все налагодилося: і вночі не встаю, і подружні обов'язки виконую справно.Так що величезне вам спасибі, Тетяна Павлівна, і низький уклін від дружини ", - пише Микола з Чернігова.Насіння дині простатит

Статті

Які з насіння краще - маленькі чорні чи білі великі насіння гарбуза - вимагає детального вивчення з точки зору дієтологів.
Вона має корисні і навіть лікувальними властивостями.Корисні властивості мають і гарбузове насіння.
Корисні властивості гарбузового насіння Багато хто любить полузгать гарбузового насіння.
Радіонова тетяна павлівна