На відміну від багатьох ліків, насіння гарбуза нетоксичні і не викликають побічних ефектів, і їх можна без побоювань застосовувати як глистогінний засіб не тільки дорослим, але й дітям.

Новини

Можливо, в майбутньому електрику для мобільних мереж в Африці буде вироблятися за допомогою олії з гарбузового насіння і пальмового замість традиційного палива, повідомляє Reuters.
"Працюю водієм маршрутки.Робота нервова, постійні протяги.
З цією проблемою чоловіки не поспішають йти до лікаря.Одні сподіваються на

Питання та відповіді

В чому користь чи шкода насіння гарбуза?
Що могли зробити гарбузове насіння?
Як в кулінарії використовуються гарбузове насіння?Мобільник зарядять...гарбузове насіння і арахіс

Можливо, в майбутньому електрику для мобільних мереж в Африці буде вироблятися за допомогою олії з гарбузового насіння і пальмового замість традиційного палива, повідомляє Reuters.


Мобільник зарядять...гарбузове насіння і арахіс

Можливо, в майбутньому електрику для мобільних мереж в Африці буде вироблятися за допомогою олії з гарбузового насіння і пальмового замість традиційного палива, повідомляє Reuters.Таке біопаливо буде робитися з рослин, вирощуваних місцевими фермерами.

Шведська компанія Ericsson і південноафриканський мобільний оператор MTN повідомили, що хочуть поступово замінювати дизельне паливо на біопаливо на електростанціях, які забезпечують енергією мобільні станції в сільській місцевості Африки.

За підтримки фонду розвитку Асоціації GSM вони почнуть цей проект в Нігерії, однією з найбільш густонаселених країн Африки, де будуть використовувати біопаливо для електрогенераторів, що підтримують роботу базових мобільних станцій, які знаходяться поза досяжністю електромереж.

" Ми плануємо повторити це в Уганді, Руанді та Кенії.Висловили зацікавленість також Індія і Бангладеш ", - сказав Бен Соппітт (Ben Soppitt), один з менеджерів Асоціації GSM.

Паливо буде проводитися з пальмового масла, арахісу, гарбузового насіння.Статті

Для рецепта Вам будуть потрібні: - авокадо - 2 шт.- огірки - 200г - морква (варена) - 200г - насіння гарбуза (очищені) - 2-3 ст.л.- майонез - до смаку - сіль - перець за смаком.
Багато любителів насіння віддають свою перевагу насінню гарбуза.
У гарбуза в їжу йдуть м'якоть і насіння.У її м'якоті містяться цукри, каротиноїди, пектинові речовини, клітковина, макро - і мікроелементи калію, кальцію, магнію, заліза, аскорбінова кислота, вітаміни групи В, Е, PP.Гарбуз зміцнює пам'ять, надає сили фізично слабкому організму.