Насіння гарбуза багаті вмістом цинку, і таким чином допомагає в загоєнні ран.Насіння гарбуза корисні також при лікуванні збільшення представницької залози.
Гарбузове насіння
Гарбузове насіння властивості

Новини

Якщо ви дбаєте про свою шкіру, то зверніть увагу на корисні властивості гарбузового насіння (насіння), які надзвичайно багаті вітамінами, мінералами, корисними жирами і харчовими волокнами.
Доброякісна пухлина (аденома) передміхурової залози, на жаль, не рідкісний гість чоловіків, яким під 50.І не всі з них здатні одержати адекватне лікування, або через дорожнечу потрібних ліків, або через відсутність поруч фахівців.
Гарбузове насіння корисні при дефціте фосфору, магнію, марганцю, заліза, цинку, селену.

Питання та відповіді

Чим загрожує їсти щодня гарбузове насіння?
Чи сильно калорійні гарбузове насіння?
Чим так корисні гарбузове насіння?


Гарбузове насіння користь

Користь і властивості гарбузового насіння

Всім відомо, що сирі гарбузові насіннячка є одним з найпоширеніших народних засобів боротьби з паразитами - з їх допомогою люди завжди позбавлялися від глистів, а сьогодні їх для цієї мети можуть призначити лікарі.

На відміну від багатьох ліків, насіння гарбуза нетоксичні і не викликають побічних ефектів, і їх можна без побоювань застосовувати як глистогінний засіб не тільки дорослим, але й дітям.Однак токсин, якого бояться паразити, в них є - він називається кукурбітин, і зовсім не небезпечний для людини.

Наприклад, можна подрібнити до порошкоподібного стану близько 300 г насіння, додати мед, розтерти до однорідної маси, і дуже повільно, порціями, протягом години з'їсти - натщесерце.Через 4-5 годин потрібно прийняти касторове масло або інший подібний проносне.

Фосфор і цинк, що містяться в насінні, покращують роботу кровоносної системи і головного мозку.Чоловікам гарбузове насіння корисні саме тому, що в них багато цинку - а чоловічий організм має потребу в цьому елементі набагато більше, ніж жіночий.Цинк попереджає запалення і виникнення раку простати, тому кожному чоловікові бажано з'їдати до 60 гарбузових зерен в день.Особливо це важливо для чоловіків, які займаються переважно розумовою роботою, і при цьому мало рухаються.

Через високий вміст цинку гарбузове насіння також корисні людям, у яких випадають і тьмяніють волосся, часто з'являється висип, зникають смакові відчуття.Такими проявами супроводжується гостра нестача цинку в організмі.

Пригорща гарбузового насіння протягом дня за кілька тижнів допоможе відновити баланс цього елемента, позбавивши людину від зовнішніх і внутрішніх проявів його дефіциту.Активні речовини гарбузового насіння роблять благотворний вплив на волосяні цибулини, тому їх іноді застосовують при лікуванні алопеції - облисіння.

Цинк і фосфор також необхідні для нормальної діяльності органів травлення, роботи опорно-рухової і репродуктивної систем, здоров'я очей.Гарбузове насіння

Статті

Час приготування: 10 хв + 10 хв Калорійність: В 1 порції: 140 ККалорії, 9 гр жирів (докладніше) Інгредієнти: На 4 порції: 40 гр (1 1 / 2 oz) вершкового масла 1 цибуля-шалот, дрібно порізаний 25 гр ( 1 oz) гарбузового насіння 25 гр (1 oz) кедрових горішків 50 гр (1 3 / 4 oz) родзинок 1 великий качан цвітної капусти, поламаний на окремі квіточки Інструкції: 1.Розтопити масло в сковороді, обсмажити цибулю до м'якості.
Гарбуз вважається одним з найдавніших харчових рослин, однак про місце походження гарбуза на даний момент не існує єдиної думки.
При обробці гарбуза не викидайте насіння - вони не тільки корисні просто так, але їх можна використовувати в салатах, печиво і торти: наприклад, можна додавати в мюслі або зробити батончик з мюслі.
Гарбузове насіння властивості