Високий вміст цинку в насінні гарбуза корисно для літніх людей, оскільки воно допомагає при підвищенні мінеральної щільності кісткової тканини.
Як зберігати гарбузове насіння
Як чистити гарбуз

Новини

Гарбуз є символом процвітання і родючості в багатьох країнах Сходу таких, як Індія і Китай.
Яскраві помаранчеві насіння гарбуза, крім смачної гарбузової каші і безлічі інших смачних і корисних страв, дарують нам ще й чудові й універсальні гарбузове насіння.
Гарбузове насіння корисні при дефціте фосфору, магнію, марганцю, заліза, цинку, селену.

Питання та відповіді

Гарбузове насіння - користь чи шкода?
Для чого є гарбузове насіння? Невже в гарбузі тільки вони корисні?
Чим так корисні гарбузове насіння?


Гарбузове насіння дитині

Гарбузове насіння

У запечених насіння гарбуза смак схожий на арахіс.Їх можна їсти як корисний перекус, використовувати в салатах, супах і гуляшах.У перемеленої вигляді з них можна готувати соуси.

Насіння гарбуза багаті білком, клітковиною, залізом, міддю, магнієм, марганцем і фосфором, а також такими аміно-кислотами як аргінін і глутамінова кислота.У них також міститься кальцій, калій, цинк, селен, фолієва кислота і ніацин.Гарбузове насіння також містять ліноленову кислоту, яка зміцнює артерії.

Завдяки олії, що міститься в гарбузовому насінні, вони давно використовуються в народній медицині.Нещодавно було проведено декілька досліджень з метою визначити їх користь для здоров'я.Основні результати показали, що гарбузове насіння можуть знизити гормональний збиток клітинам простати, і таким чином скоротити ризик захворювання раком передміхурової залози.Гарбузове насіння також використовували для лікування захворювань сечових шляхів.У Китаї гарбузове насіння вважають засобом від депресії.

Гарбузове масло в насінні швидко псується, тому краще зберігати їх в холодильнику або морозилці.

Приготування.Насіння можна придбати в очищеному вигляді, але можна запекти будинку.Очищаючи гарбуз, скласти все насіння в друшляк.Промити і очистити від м'якоті і волокон.Промокнути рушником, покласти в миску і перемішати з парою крапель рослинного масла.Розкласти насіння на листі, злегка посипати сіллю.Запікати при 180 гр С протягом 20-30 хвилин (можливо, трохи довше) до золотистого кольору.Охолодити і зберігати в щільно закривається контейнері.Чи корисно їсти гарбузове насіння

Статті

У запечених насіння гарбуза смак схожий на арахіс.Їх можна їсти як корисний перекус, використовувати в салатах, супах і гуляшах.
Розбираємося з педіатром, не підхопив ваша дитина паразитів на вулиці Найпопулярніша нині тема для обговорення у матусь у нашому дворі - яку заразу можна підхопити в пісочниці.
Гарбуз є цінним джерелом калію і вельми корисна особам з підвищеним кров'яним тиском, однак вона протипоказана нирковим хворим.
Як очистити гарбузове насіння